• Producent: Philips
  • Kategoria: Wskaźniki samochodowe
Żarówki Philips® WhiteVision - aktywna biel światła, wspaniały kontrast i długi czas eksploatacji

Żarówki Philips WhiteVision wzbogacają oświetlenie główne o dynamiczny efekt białego światła ksenonowego, co widocznie upraszcza prowadzenie pojazdu w nocy. Dzięki jaśniejszemu, o 60% bielszemu światłu WhiteVision stanowi rewelacyjne połączenie stylu i bezpieczeństwa.

nieprzeciętne wrażenia podczas jazdy dzięki dynamicznemu efektowi białego światła ksenonowego

Żarówki Philips WhiteVision przewyższają jakością wszystkie niebieskie żarówki samochodowe dostępne na rynku — to właściwy dobór dla kierowców, którzy cenią sobie stylową, lecz i bezpieczną jazdę. Dzięki wysokiej temperaturze barwowej i stylowej, białej koronie żarówki WhiteVision stanowią stanowcze ulepszenie oświetlenia głównego. Zastrzeżona technologia powlekania trzeciej generacji marki Philips to rewolucyjne rozwiązanie, które nadaje żarówce WhiteVision status pierwszej żarówki samochodowej emitującej naprawdę białe światło.

Najdłuższy okres eksploatacji w swej klasie oznacza dłuższą przyjemność z jazdy

Żarówki Philips WhiteVision (dostępne w wersjach H1, H3, H4, H7 i HB3) pozostały zaprojektowane z myślą o trwałości. Zapewniają one długi i niezawodny okres eksploatacji wynoszący do 450 godzin — widocznie dłuższy w sytuacji konkurencyjnych towarów. Rzadsza wymiana żarówek to z kolei pokaźniejsza oszczędność. (H4 i H7 testowane przy charakterystycznym napięciu 13,2 V)

pokaźniejszy kontrast lepszą widoczność i bezpieczniejszą jazdę

Maksymalnie białe światło o temperaturze barwowej 3700 kelwinów udoskonaloną widoczność oznakowania drogowego. Bielsze światło wpływa na zwiększenie czujności kierowcy w nocy, zapewniając bardziej komfortową jazdę.

Do 60% większa widoczność — maksymalna jasność

O 60% obszerniejsza moc strumienia świetlnego powoduje, że pojazd jest bardziej widoczny dla innych użytkowników drogi. Ulepsza to bezpieczeństwo, dając dłuższy czas reakcji na potencjalne zagrożenia.

W 100% legalne wykorzystywanie na drogach, w 100% intensywne białe światło

Żarówki WhiteVision uzyskały dokument ECE i są pierwszymi na rynku żarówkami wytwarzającymi energiczne białe światło, które dopuszczono do legalnego stosowania na drogach. Gwarantują one nie tylko najlepszą widoczność, lecz także bezpieczeństwo, ponieważ nie oślepiają kierowców jadących z naprzeciwka.

wyraźny strumień intensywnie białego światła

Dzięki dynamiczne białemu światłu i temperaturze barwowej do 3700 kelwinów żarówki Philips WhiteVision oświetlają drogę jasnym strumieniem, który natychmiast rozprasza mrok. Nadzwyczajne oświetlenie zapewniające nadzwyczajne wrażenia w trakcie jazdy.

Żarówki samochodowe Philips są nad wyraz wytrzymałe

Szkło kwarcowe oporne na działanie promieni UV jest bardziej wytrzymałe niż szkło twarde i charakteryzuje się wysoką opornością na wysokie temperatury i drgania, co usuwa ryzyko wczesnych awarii. Żarówki samochodowe marki Philips produkowane ze szkła kwarcowego wytrzymałego na działanie promieni UV umożliwiają uzyskanie powiększonego ciśnienia w żarówce, dzięki czemu emitują mocniejsze światło i pokaźniejszą trwałość.

Efekt białego światła ksenonowego i dobranie barw gwarantuje zachwycający wygląd

dołączone do żarówek WhiteVision dwa pozycyjne źródła światła W5W o dobranych kolorach nadają oświetleniu pojazdu wygląd standardowy dla luksusowych samochodów.

Specyfikacja

Jazda testowa nocą z żarówką Philips® WhiteVision


Źródło: Philips®

Porównanie żarówki Philips® WhiteVision i X-tremeVision


Źródło: YouTube

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Wskaźniki samochodowe